WYDARZENIA SPORTOWE 2015/2016

 

"Młodzi" wygrywają I Sportową Olimpiadę uczniów klas I - III

 

   10 czerwca w Szkole Podstawowej w Tarnawie Dolnej odbyła się I Sportowa Olimpiada uczniów klas I – III.  Po bardzo ładnej oprawie na rozpoczęcie imprezy, najlepsi młodzi sportowcy ze szkół podstawowych naszej gminy ( SP Poraż, SP Zagórz, SP Zahutyń, SP Łukowe, SP Tarnawa Dolna, SP Czaszyn ) przystąpili do rywalizacji. Przebiegała ona w pięciu konkurencjach:

- „wyścig raków”,

- slalom unihokejowy,

- dodawanie skoków,

- rzuty do „żywego kosza”,

- bieg sztafetowy.

   Nasi reprezentanci, w składzie: Sara Szczudlik, Maria Szpara, Igor Krupa, Miłosz Krawiec, Gabriel Czuchry i Patryk Baraniewicz po zaciętej rywalizacji zdobyli 25 punktów i I miejsce w zawodach. O jeden punkt wyprzedzili gospodarzy, którym nie pomogły nawet ściany (bardzo głośno dopingujący uczniowie). Zdobyliśmy najokazalszy puchar, piłkę do siatkówki i piękny dyplom. Nagrody w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz wręczały Pani Ewa Get Dyrektor ZOS w Zagórzu i Pani Joanna Rudy Dyrektor SP w Tarnawie Dolnej.

   Obie Panie wyróżniły naszych uczniów za sportową postawę i bardzo duże umiejętności.

   „Młodym” życzymy jeszcze większych sukcesów w przyszłości !

 


 

Konkurs "Baw się z nami" - zawody powiatowe

 

   W dniu 31 maja najmłodsi sportowcy naszej szkoły, mieli okazję po raz pierwszy wziąć udział w zawodach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w konkursie sportowym „Baw się z nami”. Zawody przeznaczone są dla uczniów klas trzecich i młodszych ( 5 dziewcząt i 5 chłopców ) i składają się z siedmiu konkurencji sprawnościowych, w których udział bierze cztery dziewczynki i czterech chłopców z piątki reprezentujących szkołę. Zostały rozegrane na „Orliku” przy SP 1 w Sanoku.

   W skład naszej drużyny weszli uczniowie klasy III: Oliwia Stefanowska, Sara Szczudlik, Daria Morawa, Igor Krupa, Patryk Krupa, Gabriel Czuchry, Miłosz Krawiec oraz Malwina Stefanowska i Patryk Baraniewicz z klasy II.

   Pomimo dużego stresu i nerwów jakie towarzyszyły dzieciom w ich sportowym debiucie na tym szczeblu rozgrywek, po ambitnej walce nasi uczniowie zajęli IV miejsce.

   Gratulacje !!!

 


 

Awans naszych sportowców w klasyfikacji wojewódzkiej Igrzysk Młodzieży Sportowej

 

   Awans naszych sportowców w klasyfikacji wojewódzkiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

   Pod koniec kwietnia Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy opublikował klasyfikację szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na klasyfikację wojewódzką IMS składają się wyniki uzyskiwane przez szkoły w dwudziestu sportowych konkurencjach indywidualnych i zespołowych, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.

   W całym województwie sklasyfikowano 659 szkół podstawowych (z 773 szkół zgłoszonych do rywalizacji), a miejsca i ilość zdobytych punktów dla szkół z powiatu sanockiego na koniec kwietnia przedstawiały się następująco:

1             SP 1 Sanok                        296 pkt.

2             SP 4 Sanok                        289 pkt.

17           SP 3 Sanok                        115 pkt

35           SP Niebieszczany                94 pkt.

36           SP 2 Sanok                          93 pkt.

39           SP Bukowsko                      89 pkt.

55           SP Zagórz                            78 pkt.

 94          SP Tarnawa Dolna              50 pkt.

107         SP Besko                               42 pkt.

124         SP Czaszyn                           36 pkt.

194         SP Pobiedno                         21 pkt.

398         SP Łukowe                             7 pkt.

455         SP Komańcza                         5 pkt.

523         SP 6 Sanok                              3 pkt.

581         SP Mrzygłód                           2 pkt.

 

   Po rozegraniu w maju kilku Finałów Wojewódzkich IMS w klasyfikacji nastąpiły zmiany. SP Czaszyn, po uwzględnieniu punktów zdobytych w FW w badmintonie i w konkursie „Baw się z nami”, awansowała na 53 miejsce w województwie i 5 w powiecie.

  

   Na koniec maja klasyfikacja dla szkół podstawowych z powiatu sanockiego przedstawia się tak: 1 miejsce z ilością 437 pkt. zajmuje SP 1 Sanok, a następne,

 

2/2*      SP 4 Sanok                            431 pkt.

27/3       SP 2 Sanok                            172 pkt.

35/4       SP 3 Sanok                            156 pkt.

53/5       SP Czaszyn                           121 pkt.

57/6       SP Zagórz                             118 pkt.

77/7       SP Bukowsko                          96 pkt.

79/8       SP Niebieszczany                    94 pkt.

103/9    SP Łukowe                              72 pkt.

106/10  SP Tarnawa Dolna                 71 pkt.

155/11  SP Besko                                  48 pkt.

260/12  SP Pobiedno                            21 pkt.

457/13  SP Poraż                                    7 pkt.

506/14  SP Komańcza                            5 pkt.

564/15  SP 6 Sanok                                 3 pkt.

613/16  SP Mrzygłód                              2 pkt.

 *oznacza miejsce w województwie/powiecie np. SP Bukowsko 77 miejsce w województwie i 7 miejsce w powiecie.

   W powiecie sanockim jest 46 szkół podstawowych, ale tylko najlepsze z nich uwzględnione są w klasyfikacji punktowej.

 


 

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w badmintonie - gry drużynowe (Straszęcin, 11 V 2016 r.)

 

   Po zwycięstwie naszych dziewcząt i trzecim miejscu chłopców w Półfinale Wojewódzkim, badmintoniści udali się do Straszęcina na zmagania najlepszych drużyn w województwie podkarpackim. W Finale Wojewódzkim wzięło udział po 12 drużyn dziewcząt i chłopców wyłonionych z czterech turniejów półfinałowych. Wielu uczestników zawodów z którymi walczyli nasi reprezentanci, to uczniowie klas sportowych o profilu badminton albo zawodnicy trenujący na co dzień tę dyscyplinę w czołowych klubach naszego województwa. Biorąc to pod uwagę, należy szczególnie wyróżnić Marysię Czepiel która wygrała swoje trzy gry singlowe, w tym dwie z zawodniczkami z pierwszej dziesiątki w województwie. Równie dzielnie walczyły Nela Jaworska i Karolina Oleksów, co pozwoliło dziewczętom na zajęcie V miejsca.

   Konrad Gocek i Adrian Torba ulegli brązowym medalistom Finału z SP Medyka i nieznacznie po zaciętej i wyrównanej walce przegrali ze szkołą z Korzeniowa, zajmując ostatecznie IX miejsce. Rezerwowym zawodnikiem był Jarosław Kucharski.

   Pomimo tego, że w latach ubiegłych nasi uczniowie osiągali lepsze rezultaty, to po raz kolejny SP w Czaszynie potwierdziła przynależność do ścisłej czołówki badmintonistów w województwie podkarpackim. Oprócz nas do Finału Wojewódzkiego drużyny dziewcząt i chłopców wprowadziły tylko SP Straszęcin, SP 13 Mielec, SP Medyka, SP Żupawa w których to szkołach dzieci trenują w klubach lub klasach sportowych i SP Odrzykoń.

 


 

 Dominacja naszych uczniów w XIII Finale Gminnej Olimpiady w tenisie stołowym

 

   2 kwietnia 2016 r.  Świetlica Wiejska w Czaszynie zorganizowała już po raz trzynasty Finał Gminnej Olimpiady w tenisie stołowym. Uczniowie naszej szkoły nie pozostawili złudzeń swoim rywalom z innych miejscowości, zajmując  czołowe miejsca wśród chłopców i dziewcząt w kategorii szkół podstawowych.

 

Dziewczęta:

 Kasia Szczudlik                - I miejsce,

 Maria Czepiel                  - III miejsce.

Chłopcy:

 Adrian Torba                    - I miejsce,

 Konrad Gocek                  - II miejsce,

 Jarek Kucharski               - III miejsce.

 


 

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwe szybkim - Sanok, 22.03.2016 r.

   Tylko dwie szkoły z naszej gminy ( nasza i SP Zagórz) wzięły udział w rozegranym 22 marca 2016 r. w sanockiej „Arenie”  Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Do zawodów przystąpiło 14 naj szkół z województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowali: Nela Jaworska, Marysia Czepiel, Emilka Kulig, Kacper Krawiec, Jarek Kucharski i Konrad Gocek.

     Rywalizacja w tej dyscyplinie polega na przejechaniu przez każdego członka drużyny na lodowisku dwóch okrążeni o długości ok. 250 m. Zawodnicy startują na łyżwach krótkich (hokejowe, figurowe).Na wynik drużyny składa się czas dwóch najlepszych chłopców i dwóch najlepszych dziewcząt. Zawody klasyfikuje się drużynowo i indywidualnie.

     Nasza szkoła w gronie 14 drużyn zajęła 11 miejsce. Nasz wynik  mógł być lepszy o parę „oczek” gdyby nie pechowe i bolesne, ale na szczęście niegroźne upadki Neli  i Marysi.

Najlepsze wyniki indywidualnie uzyskali : Emilka Kulig – 45,9 s. (21 m. w województwie wśród dziewcząt) i Kacper Krawiec 40,1 s. (22 miejsce w województwie wśród chłopców).

   Oby za rok było bez upadków.

 


 

Dbamy o naszą sprawność fizyczną

 

   W marcu br. w naszej szkole chętni uczniowie klas IV – VI brali udział w badaniu poziomu swojej sprawności fizycznej wg. testu autorstwa Krzysztofa Zuchory, pracownika naukowego Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

   Uczestniczący w sprawdzianie uczniowie wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem w osiąganie jak najlepszych rezultatów w każdej  z prób badających wybrane poziomy sprawności fizycznej. Wszyscy uczniowie otrzymali informację o wynikach uzyskanych przez siebie i mogli je porównać ze swoimi osiągnięciami z października 2014 r. kiedy to również badany był ich poziom sprawności fizycznej.

   Zebrane wyniki zostały omówione z uczestnikami testu. Zwrócono uwagę na poziom każdej badanej sprawności fizycznej, przeanalizowano wyniki osiągnięte w każdym badanym obszarze. Przedstawiono uczniom sposoby, zestawy ćwiczeń i właściwe metody treningu, które mogą im pomóc poprawić w przyszłości swoje wyniki w testach sprawnościowych.

   Sam test możliwy jest do przeprowadzenia w warunkach „domowych”, dlatego zachęcano wszystkich uczniów do systematycznych prób dla osiągnięcia lepszych wyników.

   Najwyższą średnią  uzyskała klasa V – 20.83 punktów, minimalnie słabsza była klasa VI – 20.14 punktów, a klasa IV uzyskała 16.53 punktów.

   W zestawieniu zbiorczym zostały przedstawione średnie wyniki uzyskane przez każdą klasę w każdej badanej sprawności, a także średnie wyniki dziewcząt i chłopców  oraz najwyższy i najniższy wynik w każdej z klas.

 


 

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Czaszynie w jeździe na łyżworolkach

 

   Po feriach zimowych 26 dziewcząt i chłopców z klasy V i VI przystąpiło do rywalizacji w Mistrzostwach SP w Czaszynie w jeździe szybkiej na łyżworolkach. Każdy z uczestników startował w trzech biegach, z których dwa najlepsze składały się na końcowy wynik. Każdy bieg to dwa okrążenia i dwie „ósemki” o łącznej długości 250 metrów. Tak więc końcowy wynik to rezultat po przejechaniu 500 metrów w dwóch najlepszych próbach.

   Pięć najlepszych dziewcząt i pięciu chłopców nagrodzono pamiątkowymi dyplomami, a końcowe wyniki świadczą o bardzo zaciętej rywalizacji wszystkich uczestników.

   Pierwszymi Mistrzami Szkoły Podstawowej w Czaszynie w jeździe na łyżworolkach i zarazem rekordzistami szkoły zostali: w kategorii dziewcząt Nela Jaworska – 116,6 sek. a wśród chłopców Adrian Torba – 122,2 sek.

   Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, a poniżej przedstawiamy wyniki 5 najlepszych dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta:  
   1.      Nela Jaworska - 116,6 s.
   2.      Kornelia Kantorek  - 122,5 s.
   3.      Czepiel Maria - 124,4 s.
   4.      Kulig Emilia  - 125,6 s.
   5.      Pietrów Wiktoria - 132,8 s.
   
Chłopcy:  
   1.      Adrian Torba - 122,2 s.
   2.      Kacper Krawiec - 122,3 s.
   3.      Konrad Gocek - 122,9 s.
   4.      Jarosław Kucharski - 127,7 s.
   5.      Marcin Krok - 148,1 s.

 


 

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Czaszynie w tenisie stałowym

  

   Po feriach zimowych 10 dziewczynek i 8 chłopców, wyłonionych z eliminacji klasowych przystąpiło do  Mistrzostw Szkoły Podstawowej w Czaszynie w tenisie stołowym. Rywalizacja zarówno dziewcząt jak i chłopców przebiegała systemem ligowym.

  Po „maratonie” tenisowym można było w końcu ustalić wyniki rywalizacji. Sensacyjną zwyciężczynią wśród dziewcząt została uczennica klasy V Katarzyna Szczudlik. Mistrzem szkoły został Konrad Gocek.

   Poniżej wyniki Mistrzostw.

Dziewczęta:  
  Katarzyna Szczudlik I miejsce
  Maria Czepiel II miejsce
  Nela Jaworska III miejsce
  Karolina Oleksów IV miejsce
  Marlena Stach V miejsce
  Zuzanna Błaszak VI miejsce
   
Chłopcy:  
  Konrad Gocek I miejsce
  Adrian Torba II miejsce
  Jarosław Kucharski III miejsce
  Jakub Sądelski IV miejsce
  Jakub Stasiowski V miejsce

  Zdobywcy czołowych miejsc nagrodzeni zostali przez Panią Dyrektor pamiątkowymi dyplomami podczas Poranku Wielkanocnego.

 


 

Podwójne podium w zawodach powiatowych

  

   Przed feriami zimowymi w SP nr 2 w Sanoku rozegrano powiatowe zawody IMS w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Marysia Czepiel, Nela Jaworska , Kasia Szczudlik, Konrad Gocek, Adrian Torba i Jarek Kucharski. Po wielu zaciętych i stojących na dobrym poziomie meczach, zarówno dziewczęta jak i chłopcy stanęli na trzecim stopniu podium. Niestety, nie udało się jak w roku ubiegłym awansować do zawodów rejonowych gdyż kwalifikowały się tam tylko po dwa najlepsze zespoły. Na pocieszenie pozostaje fakt, że nasi zawodnicy ulegli jedynie zespołom w składzie których występowali zawodnicy trenujący na co dzień w klubach tenisowych i biorący udział w rozgrywkach ligowych.

 

 


 

Awans do "powiatu" w zawodach tenisa stołowego !

 

   Maria Czepiel, Zuzanna Błaszak i Katarzyna Szczudlik w kategorii dziewcząt oraz Konrad Gocek, Adrian Torba i Jarosław Kucharski w kategorii chłopców, zwyciężyli w eliminacjach gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.  Zwycięstwo w zawodach zorganizowanych w naszej szkole w dniu 5 II 2016 r. pozwoliło dziewczynkom i chłopcom na awans do dalszego etapu rozgrywek i sprawdzenie się w walce z najlepszymi drużynami ze szkół powiatu sanockiego .

 


 

II Mikołajowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz

 

   4 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej w Zagórzu uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych gminy Zagórz rywalizowali w II Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. Naszą szkołę reprezentowali:

   Maria Czepiel, Weronika Wawrzyńska, Nela Jaworska, Karolina Oleksów, Konrad Gocek, Adrian Gajda, Adrian Filipowicz i Adrian Torba z klasy VI oraz Jarosław Kucharski i Alan Osenkowski z klasy V.

   W wyniku losowania trafiliśmy do grupy ze Szkołami Podstawowymi w Tarnawie Dolnej i Łukowem. W drugiej grupie grały SP Poraż, SP Mokre, SP Zagórz (ul. Wolności) i SP Zagórz (ul. Piłsudskiego). Mecze rozgrywano w składach 6-cio osobowych (1+5) – obowiązkowy był udział dwóch dziewcząt.

   Zaczęliśmy źle, od przegranej z Tarnawą 0:2, ale awans do następnej rundy dało nam zwycięstwo 2:1 z Łukowem. Do rundy finałowej awans uzyskały po dwa najlepsze zespoły z grup, z zaliczeniem wyniku spotkania pomiędzy nimi w grupie. Tak więc, „zabraliśmy” ze sobą wynik 0:2 z Tarnawą…

   W pierwszym meczu finału przegraliśmy 0:3 z Zagórzem (szkoła z ul.Wolności), a w drugim pokonaliśmy SP Mokre 1:0, co dało nam III miejsce i brązowy medal w tych rozgrywkach. Nagrody i upominki wszystkim uczestnikom Turnieju wręczał Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Pan Ernest Nowak, Pani Dyrektor SP Zagórz Grażyna Sawka, Pani Wicedyrektor tej szkoły Bogumiła  Kawałkiewicz , Pan Dyrektor Gimnazjum w Zagórzu  Tomasz Rudy i… specjalnie przybyły na tą chwilę Święty Mikołaj !

 


 

Nasze starty w zawodach gminnych i powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju

 

   30 października  w SP w Zagórzu rozegrano zawody gminne IMS w unihokeju dziewcząt i chłopców.

   Nasi chłopcy pechowo przegrali 0 : 2 z rówieśnikami z Tarnawy Dolnej, Wygrali z 1 : 0 Porażem i zremisowali 1 : 1 z Zagórzem. Zajęli III miejsce.

   Dziewczęta pokonały 2 : 1 Tarnawę Dolną i 3 : 1 Zagórz  i zdobyły zasłużenie I miejsce i awans do zawodów powiatowych

   19 listopada w Szkole Podstawowej w Bukowsku zmierzyły się z najlepszymi drużynami z powiatu. Opiekę nad drużyną – pod nieobecność  nauczyciela w-f - sprawował ks. Piotr Bielówka.

   Nasze dziewczęta w gronie wyżej ocenianych zespołów po wspaniałej walce zdobyły III miejsce. Jest to duży sukces, ale do półfinałów wojewódzkich awansowały tylko dwie najlepsze drużyny. O braku awansu zdecydowała pechowo stracona bramka przez którą dziewczęta straciły pewne zwycięstwo w samej końcówce meczu z SP 4 Sanok. Na pociechę pozostaje fakt pokonania przez nasz zespół 2 : 1 dziewcząt SP z Bukowska – zwyciężczyń turnieju.

 

Wyniki powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt:

Gr. A                           Gr. B

1. SP 3 Sanok            5. SP Pobiedno
2. SP Bukowsko       6. SP Niebieszczany
3. SP 4 Sanok            7. SP Tarnawa Dolna
4. SP 1 Sanok            8. SP Czaszyn

Mecze grupowe:

1.     SP 3 Sanok – SP Bukowsko 0:3
2.     SP 4 Sanok – SP 1 Sanok 1:0
3.     SP Pobiedno – SP Niebieszczany 0:2
4.     SP Tarnawa Dolna – SP Czaszyn 1:3
5.     SP 3 Sanok – SP 4 Sanok 1:2
6.     SP Bukowsko – SP 1 Sanok 4:0
7.     SP Pobiedno – SP Tarnawa Dolna 0:1
8.     SP  Niebieszczany – SP Czaszyn 2:0
9.     SP 3 Sanok – SP 1 Sanok 0:0
10.    SP Bukowsko – SP 4 Sanok 2:0
11.    SP Pobiedno – SP Czaszyn 0:1
12.    SP Niebieszczany  – SP Tarnawa Dolna 0:0

  Awans z grup:

Gr. A                            Gr. B
1. SP Bukowsko        1. SP Niebieszczany
2. SP 4 Sanok            2. SP Czaszyn

  Finały:

SP Bukowsko – SP 4 Sanok 2:0 – mecz grupowy
SP Niebieszczany – SP Czaszyn 2:0 – mecz grupowy
SP Bukowsko – SP Czaszyn 1:2
SP Niebieszczany – SP 4 Sanok 2:0
SP 4 Sanok – SP Czaszyn 1:1
SP Bukowsko – SP Niebieszczany 5:0

  Klasyfikacja końcowa:

1. SP Bukowsko                4    (8- 2)
2. SP Niebieszczany        4    (4 – 5)
3. SP Czaszyn                    3    (3 – 4)
4. SP 4 Sanok                    1    (1 – 5)
5. SP 3 Sanok, SP Tarnawa Dolna
7. SP 1 Sanok, SP Pobiedno

 


 

Gimnazjada i IMS w badmintonie z sukcesami naszych szkół

 

    W Szkole Podstawowej w Czaszynie po raz kolejny rozegrano półfinały wojewódzkie Gimnazjady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Bardzo dobrze wypadły w tych zawodach szkoły z powiatu sanockiego, zgarniając 8 z 12 premiowanych awansem do szkolnych mistrzostw województwa miejsc.

   Do Finałów Wojewódzkich awansowały drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Czaszynie, Gimnazjum w Tarnawie Dolnej i Gimnazjum nr 4 w Sanoku oraz dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku i chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Łukowem.

  W zawodach Gimnazjady wzięło udział 36 dziewcząt i 42 chłopców, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 30 dziewcząt i 39 chłopców.

  

Wyniki Półfinałów Wojewódzkich Gimnazjady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt i chłopców – gry drużynowe

 

  Gimnazjada  - dziewczęta (19 XI 2015)

 

   1.      G. Tarnawa Dolna    – awans do Finału Wojewódzkiego

   2.      G. Odrzykoń               – awans do Finału Wojewódzkiego

   3.      G. nr 4 Sanok             – awans do Finału Wojewódzkiego

   4.      G. Gwoźnica Górna

   5-8.   G. nr 1 Krosno, G. Zagórz, G. Posada Górna, G. Dynów

   9-12. G. Niebylec, G. nr 2 Sanok, G. nr 1 Sanok, G. nr 4 Krosno

 

  

  Gimnazjada  - chłopcy (23 XI 2015)

 

   1.      G. Tarnawa Dolna    – awans do Finału Wojewódzkiego

   2.      G. nr 4 Sanok             – awans do Finału Wojewódzkiego

   3.      G. Odrzykoń               – awans do Finału Wojewódzkiego

   4.      G. Strachocina

   5-6.   G. nr 3 Sanok, G. Zagórz

   7-8. G. Korczyna, G. Gwoźnica Górnao

   9-12. G. Niebieszczany, G. nr 2 Sanok, G. Odrzykoń, G. nr 1 Sanok,

   13-14. G. Iwonicz, G. nr 4 Krosno

 

  

  Igrzyska Młodzieży Szkolnej  - dziewczęta (25 XI 2015)

 

1        SP Czaszyn        – awans do Finału Wojewódzkiego

2        SP nr 1 Sanok   – awans do Finału Wojewódzkiego

3        SP Odrzykoń    – awans do Finału Wojewódzkiego

4        SP nr  4 Sanok

5-8    SP Dynów, SP nr4 Krosno, SP Zagórz, SP Łukowe,

9-10  SP nr 2 Sanok, SP nr 4 Krosno

 

  

Igrzyska Młodzieży Szkolnej  - chłopcy (26 XI 2015)

 

1       SP Łukowe– awans do Finału Wojewódzkiego

2       SP Odrzykoń– awans do Finału Wojewódzkiego

3       SP Czaszyn– awans do Finału Wojewódzkiego

4       SP Gwoźnica Górna

5-8    SP Dynów, SP nr4 Sanok, SP nr 1 Sanok, SP Tarnawa Dolna,

9-12  SP nr 2 Sanok, SP nr 7 Krosno , SP Zagórz, SP Korczyna

13     SP Poraż

Paweł Stefanowski

 

 

 


ARCHIWUM